Hakkımızda

Hayal Vadisi Restaurant

SERA GÖLÜ’NDEN 300 METRE YUKARIDA OLAN VE 5 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU OLAN HAYAL VADİSİ, MUHTEŞEM DOĞASI, PEYZAJI VE TASARIMIYLA HAYRAN BIRAKIYOR.
25 yıldır taş işçiliği yapan Berat Eşgünoğlu ile 25 yıllık ahşap ustası Hasan Yılmaz isimli iki girişimci muhteşem bir yatırıma imza attı.
Sera Gölünden 300 metre yukarıda olan ve 5 dönüm arazi üzerine kurulu olan Hayal Vadisi, muhteşem doğası, peyzajı ve tasarımıyla hayran bırakıyor.

Eşgünoğlu ve Yılmaz, hayallerini gerçekleştirdiklerini belirterek, “Çok eski dostluğumuz var. Birçok işletmenin, restoranın taş ve ahşap işlerini birlikte yaptık. Bir girişimcilik yaparak kendi işletmemizi kurabilir miyiz diye düşündük. Ve sonra bir yatırım yapmaya karar verdik. Her geçen gün daha fazla ivme kazanan Sera Gölü’ne bir restoran yapmaya karar verdik.

Yeşili, ahşabı ve taş işçiliğini bir araya getirdik. 5 dönüm üzerine bir yaşam alanı oluşturduk. Özel şelaleden, çocuk parkına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hayata geçirdik.

Trabzon’da turizm alanında muhteşem tesisler kuruluyor. Burası da onlardan bir tanesi oldu. Burası bizim hayalimiz olduğu için ismini de Hayal Vadisi koyduk. Tüm Trabzonluları yeşilin ortasında eşsiz doğada misafir etmeyi bekliyoruz

Doğal Alanlar

Şehirdeki kalabalıktan, gürültüden, hava kirliliğinden bunaldığınız bir anda kaçıp kafanızı dinleyebileceğiniz, huzur bulabileceğiniz doğal bir mekan

Organik Ürünler

Yavaş yavaş doğaya yüzümüzü yeniden döndüğümüz, iyi ki de döndüğümüz son yıllarda, organik veya doğal ürün kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hijyen Temizlik

Temiz olmak, sağlığın korunmasına yönelik ilk adımdır. Hijyene azami özen gösterip mutfak dahil tüm alanları müşterilerimizin incelemesine açıyoruz.